| Türkçe Rap Fan Club 2009 |
Sitemizden Yararlanmak İçin Lütfen Giriş Yapın Veya Üye Olun..Smile
Sitemizden Yararlanmak İçin Lütfen Giriş Yapın Veya Üye Olun..Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa-Ceza-Kolera-Ayben-İstanbul Attack-Sansar-Sahtiyan :)

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere....

2 posters
YazarMesaj
-JeLLyBoN-
Administratör
Administratör
-JeLLyBoN-

Kadın
Hangi takımlısın?? : Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... 15sa4hs
Müzik türün? : Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Rapwk8
Ruh Halin?? : Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Gozkir10

Rep Puanı
Rep Puanı Rep Puanı:
Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Left_bar_bleue1000/1000Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Iiersibo  (1000/1000)

Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Empty
MesajKonu: Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere....   Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... EmptyPaz Nis. 26, 2009 4:25 pm

Kolera:

bana soruyorlar zaten La Kayyüme İllahu ne demek diye. Kayyum Allah´ın sıfatlarından bir tanesi, Varlıkları ayakta tutan yani yeri göğü ayakta tutan manasına geliyor. La Kayyüme İllahu = Allah´tan başka Kayyum ( Ulu , yüce ) yok demektir. Birgün moralim çok bozuktu ve uyuyamadım saat 3 e çeyrek kala kalktım ve nakaratını o vakitte yazdım. Bir anda olmuş bir parça. Parçayı yazmadan önce Allah´ın bana biraz ilham ver demiştim ve sonrasında içime öyle büyük bir ilham doğdu ki anlatamam bile ve bu sayede bu parçayı yazdım. Normalde yaz aylarında çıkmış bir albüm için bu parça ağır tabii ki. İnsanların bu parçayı her zaman dinleyemeyeceğini çok iyi biliyorum ağır bir parça. Ama seve seve koydum. Aslında ben bu parçayı solo albüme koymayı düşünüyordum ama Kafile´ye nasip oldu.

Şimdi Kolera ve Sagopanın ne kadar imanlı olduğunu anlamışsınızdır ????
http://rapciforum.eniyiforum.org
xXx CraİnfSauT xXx
Aktif Üye
Aktif Üye
xXx CraİnfSauT xXx

Kadın
Hangi takımlısın?? : Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... 10sf5mx
Müzik türün? : Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Rapwk8
Ruh Halin?? : Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Tehlik10

Rep Puanı
Rep Puanı Rep Puanı:
Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Left_bar_bleue1000/10000000Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Iiersibo  (1000/10000000)

MesajKonu: Geri: Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere....   Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... EmptyCuma Mayıs 01, 2009 8:02 pm

raP imndr geLir xD
-JeLLyBoN-
Administratör
Administratör
-JeLLyBoN-

Kadın
Hangi takımlısın?? : Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... 15sa4hs
Ruh Halin?? : Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Gozkir10

Rep Puanı
Rep Puanı Rep Puanı:
Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Left_bar_bleue1000/1000Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... Iiersibo  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere....   Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere.... EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 6:03 pm

Damla düzgün yaz!
http://rapciforum.eniyiforum.org

Kolera-La Kayyume İllahu'nun ne olduğunu merak edenlere....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ..Kolera..
» Kolera-Diskografi
» Kolera'nın şarkılarındaki detaylar....
» KoLeRa roPÖrtaJ 1 <<
» Kolera ”Şekerpare” Video Klip